maja 11, 2014

KONKURS LUBELLA - wyniki !

   Przeglądałam, czytałam, smak sobie wyobrażałam .... i wybrałam 2 zwycięzców.
Wszystkie dania i tez tylko opisane i te z dołączonymi zdjęciami kusiły smakiem ! Każdy z Was miał ciekawy pomysł na danie.  makaronem. Było i na słodko, były też sałatki oraz dania obiadowe.
Wszystkie przepisy możecie zobaczyć tutaj a zdjęcia w albumie na facebooku tu.

Przyznać muszę, że to był ciężki wybór, gdyż faworytów miałam więcej niż dwóch ... Ale zasady zasadami i nagrody tylko dwie.
Mimo iż owoce morz zwykle napawają mnie lękiem, to kolorowe wiosenne spaghetti z owocami morza niebywale mnie urzekło. Chętnie bym zjadła porcyjkę, a może i dwie :D

Smak Chwili - gratuluję !Drugi mój wybór padł na coś, obok czego nigdy obojętnie nie przejdę. Po prostu kocham, uwielbiam, i mogę jeść codziennie - karmelizowane marchewki !
Dlatego danie  imbirowe marchewki na zielonych wstążkach również otrzymuje nagrodę.

Ania Opiela - gratuluję ! 
I to niestety tyle nagród ... Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję za udział i podzielenie się ze mną wspaniałymi przepisami.
Wszyscy jesteście poniekąd zwycięzcami. Jestem pewna, że Wasi najbliżsi tak przez Was karmieni na co dzień, ich uśmiechy, pełne brzuszki i puste talerze - to dla Was największa nagroda.

Czekam na Wasze  adresy pod adresem kolorowotorcikowo@gmail.com5 komentarzy:

  1. serdecznie dziękuję i gratulacje dla drugiego zwycięzcy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ślicznie dziękuję, bardzo zachęcam do próbowania owoców morza i gratuluję również drugiej zwyciężczyni oraz pozostałym uczestnikom konkursu pysznych przepisów :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 kolorowo-torcikowo