kwietnia 29, 2014

WYNIKI konkursu z DecoMorreno


Moi drodzy, konkurs dobiegł końca i nastąpił ten moment, kiedy to musiałam zasiąść do komputera i wybrać zwycięzców. Niestety tylko dwóch.
Czytałam każdy dodawany post na bieżąco, potem kilka razy czytałam zbiór Waszych wypowiedzi. W większości z nich dominował wątek powrotu do lat dziecięcej beztroski - ach ... i mi z tym DecoMorreno się kojarzy najbardziej - z dzieciństwem !

Wybrać dwie osoby nie było łatwo, najchętniej obdarowała bym wszystkich - jednak nie mogłam. * Pierwszą nagrodzoną osobą jest  Kasia ( nick Polaca Mala15) - za krótki przekaz, mówiący tak wiele.
 
"Uwielbiam to kakao, za to, że kiedy otwieram szafkę i je widzę, to wiem, że jestem w domu. Wydaje się, że nie opuściło tego miejsca odkąd się urodziłam, a to nieprawda: po prostu zawsze tam wraca! :). "

* Drugi zestaw nagród postanowiłam przyznać elle24 - za pełne emocji wypunktowanie zalet kakao Deco Morreno

"Uwielbiam DecoMorreno, ponieważ:
- o poranku kubek kakao daje mi siłę na cały dzień i z uśmiechem ruszam w swoją codzienność, zaś wieczorem przegania wszystkie troski i jest zapowiedzią słodkich snów :)
- w sobotnie popołudnia, kiedy siadam z filiżanką na tarasie i zanurzam usta w delikatnej piance przywołuje wspomnienia z dzieciństwa … i z radością wycieram kakaowe wąsy :)
- niedziela zawsze jest muśnięta słodkościami z dodatkiem kakao, wszak to nasz ulubiony dodatek do ciast, ciasteczek i deserów :)
- w zimowe wieczory rozgrzewa po białym szaleństwie a latem daje orzeźwienie, gdy świeci słońce :)
- zawsze jest pod ręką, kiedy jest potrzebne, wystarczy otworzyć szafkę w kuchni ;)
- wywołuje uśmiech, poprawia humor i dba o moje zdrowie :) "


Czekam na Wasze adresy. Wysyłajcie je na e-mail: kolorowotorcikowo@gmail.com

5 komentarzy:

Copyright © 2017 kolorowo-torcikowo