kwietnia 30, 2014

Konkurs żywieniowy Nestle dla studentów i absolwentów kierunków dietetycznych

  Mam dla Was informację o bardzo ciekawym konkursie. Konkurs dedykowany jest studentom i absolwentom kierunków dietetycznych, interesujących się zdrowym stylem życia.
Szczerze zachęcam do udziału w konkursie.
Kilka istotnych informacji znajdziecie na plakacie i w tekście poniżej
Zachęcam też do odwiedzenia fan paga organizatora Nestle Polska 

Konkurs "Natalia Honorota Witalna" dla studentów i absolwentów kierunków dietetycznych


Ogólnopolski konkurs żywieniowy Nestlé dla studentów i absolwentów zainteresowanych zdrowym stylem życia jest realizowany w ramach strategii Nestlé Nutrition, Health&Wellness(NHW) popularyzującej prawidłowe żywienie, dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie.


Celem projektu jest wsparcie młodych pasjonatów racjonalnego żywienia w pierwszych krokach ich kariery zawodowej. Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie akcji edukacyjnej promującej zdrowe odżywianie w otoczeniu społecznym uczestników. Za pośrednictwem portalu Facebook pomaga im w tym Natalia Honorata Witalna - wirtualna postać, bohaterka I i II edycji projektu.

Celem konkursu jest również wsparcie uczelni w realizacji ich projektów dydaktycznych. Ta, której studenci uzyskają łącznie najwięcej punktów z ocen prac konkursowych, otrzyma grant naukowy o wartości 15 tys. zł.


Na autorów najlepszych prac czekają:
·         3 staże w Nestlé
·         udział w ogólnopolskiej konferencji naukowej „Fizjologiczne uwarunkowania postępowania dietetycznego” w Rogowie pod opieką Specjalisty ds. Żywienia Nestlé i przedstawienie tam autorskiej prezentacji
·         szkolenie z autoprezentacji, przeprowadzone przez agencję Synertime


·          
Partnerami Projektu są: Eurostudent, Europejskie Forum Studentów AEGEE.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na facebook.com/NestlePolskaNHW.

1 komentarz:

Copyright © 2017 kolorowo-torcikowo