czerwca 04, 2014

Food Bloger Fest IV - moja relacja

  


 31 maj, pobudka 5.40 .... 

To już IV edycja Food Bloger Fest - konferencji dla blogerów kulinarnych. Ja po raz drugi miałam okazję w niej uczestniczyć i ... chcę więcej !


W taki dzień poranne wstawanie nie stanowiło wielkiego problemu. Szybka "zbiórka" i już gotowa. Po drodze zabieram przemiłe dziewczyny. Z Edytą, Małgosią i Agnieszką podróż mija szybko i przyjemnie. Dojeżdżamy jako jedni z pierwszych uczestników konferencji.

Powoli hol się zapełnia. Są miłe powitania, rozmowy. Fajnie znowu zobaczyć znajomych blogerów :)Rozpoczynamy konferencję. Pierwsza prelekcja i na temat hejtu wypowiada się Piotr Ogiński z Kocham Gotować. Jak to dobrze mieć dystans do siebie.
Kolejni są Delimamma i Adam Czapski. Oni mają moc ! Ich opowieść zachwyciła chyba wielu i w wielu wyzwoliła chęć do działania. Jednak blogosfera potrafi działać razem !


Przerwa. W holu roznosi się zapach czekolady Wedel i kawy Nespresso.
Jednak na początek wybieram sałatkę. Sałatkę komponuję sama ze świeżych składników, a doprawiam ją smakowym olejem Kujawski.

Kolejnych prelekcji słucham już z holu... Nie zdążyłam zjeść .... a i zagadałam się troszkę.

Na zewnątrz słoneczko, a w środku .... "mroźno". Z wielkiej tafli lodu powstaje rzeźba przedstawiająca nowe Ptasie Mleczko Ice. 
Z kolei przy foto budce - gorąco... od emocji :) 
Przed nami ostatnie już wystąpienia... Czekamy jeszcze na warsztaty.
Ja zapisałam się na warsztaty kawowe, dziewczyny na  foto i YouTube.

Wraz z Nespresso udajemy się w podróż do Kolumbii, Brazylii i Indii. Oglądając, wąchając i smakują, uczymy się rozpoznawać nuty smakowe wyróżniające poszczególne kawy. Ta moc kofeiny na zakończenie dnia okazała się bardzo wskazana. Pobudzona kawą miałam energię na podróż powrotną.

Dziś rozkoszuję się moją czekoladą, wspominam i czekam na kolejny Food Bloger Fest !
3 komentarze:

  1. Super było się spotkać, powinno być jak najwięcej takich eventów! A ta czekolada jest po prostu przepyszna :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękujemy za wszystkie miłe słowa :) :) :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Było mega ! To był bardzo miły dzień :) Świetną atrakcją była foto budka :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 kolorowo-torcikowo