lutego 26, 2013

Dobry dzień - z dobrą kawą !
 
Kilka dni temu dostałam świetną przesyłkę z palarni kaw Winami.
Dziś uraczyłam się jedną z nich:
  Świeżo palona kawa z Zambi.

O FIRMIE:

WINAMI jest producentem i dystrybutorem najwyższej jakości kaw palonych specjalistycznych, jakościowych i smakowych. Nasze kawy to szereg jednorocznych kaw pierwszego gatunku wyselekcjonowanych według gustów i wskazań klientów przez najwyższej klasy specjalistów. Gwarancją niebywałej jakości kaw są certyfikowane ziarna arabik, pochodzących z najlepszych plantacji. Ziarna niejednokrotnie są tam zbierane i selekcjonowane ręcznie co tylko wspomaga największa staranność o utrzymanie wysokiej jakości. Odbiorcami kaw Firmy WINAMI są firmy oraz klienci indywidualni.


Palarnia posiada bardzo bogaty asortymentu. Znajdziemy tu zarówno kawy ziarniste z całego świata, o różnym stopniu palenia, kawy smakowe, kawy rozpuszczalne oraz akcesoria, jak - puszki, kawiarki, filiżanki i inne.Kawa z Zambi jest łagodna ale zarazem wyrazista w smaku. Bogaty aromat palonych ziaren wypełnia podczas parzenia całe pomieszczenie. 
Kawa mi bardzo smakuje, nie czuję w niej goryczki, często wyczuwalnej w kawach palonych ziarnistych.Kawa z Zambi dobrze się mieli - używam młynka elektrycznego.  Ziarna zostają rozbite na drobny pyłek. Dzięki temu w przygotowanym naparze nie pływają nieestetyczne cząstki ziarna, które nie chcą się zaparzyć...

Polecam kawę z Zambi, nie tylko smakoszom, ale także, zwykłym kawoszom :) 

Pyszna także z mleczkiem !

Kawę możecie zamówić tutaj 

Cena: 23,50 / 250 g

Zapraszam !


 

3 komentarze:

 1. wygląda smacznie! chciałoby by się pić haha ;) pozdrawiam :)!

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo dobra jest ta kawa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Poczułam zapach :)
  li_lia
  http://lilia.celes.ayz.pl/blog/

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 kolorowo-torcikowo