października 30, 2012

Słodka przesyłka od Verbeny


Gdy wróciłam do domu, czekała na mnie paczuszka - a w niej - cukierki ziołowe od Verbeny 
oraz niespodzianka - w postaci torby ekologicznej :)

Do przetestowania otrzymałam cukierki w 7 smakach:
- Lipa
- Dzika róża
- Anyż
- Rumianek
- Pinia
- Melisa
- Głóg


Sądzę, że jako pierwsze otworzę cukierki lipowe - ponieważ coś mnie w gardełko drapie... Oby nie choróbsko :/


O firmie:

Zainteresowanie roślinami leczniczymi i ich zastosowaniem w gospodarstwie domowym trwa od stuleci i nie słabnie w czasach obecnych. W wielu przypadkach rośliny pomagają chorym w powrocie do zdrowia, przy czym wykorzystywana jest największa apteka, jaką jest przyroda. Cukierki Verbena są również zainspirowane przez przyrodę, gdyż zawierają wyciągi (naturalne ekstrakty) z ziół leczniczych. Czyż to nie przyjemny sposób dostarczania czynnych, roślinnych substancji leczniczych naszemu organizmowi? 
Producentem ekstraktów ziołowych, używanych do cukierków Verbena jest firma Calendula, posiadająca długoletnie doświadczenie. To tutaj, pod ścisłym nadzorem pracowników, każdy wyprodukowany ekstrakt jest poddawany kontroli i po stwierdzeniu wymaganej jakości otrzymuje atest deklarujący jakość produktu. Firma podjęła obecnie starania o przejście na BIO jakość.
 Do produkcji cukierków Verbena potrzebne są duże ilości ziół, dlatego cała gama roślin jest uprawiana w czystym ekologicznie regionie u podnóża gór. Jest to także bardziej bezpieczny sposób niż bezpośredni zbiór roślin leczniczych dziko rosnących, który w dużej mierze zależy od wiedzy i doświadczenia zbierającego. 

Więcej na stronie:  http://www.verbena.biz/pl/?IDe=27748

Póki co ja sobie pojem, a Was zapraszam do zaglądania - wkrótce coś więcej o cukierkach.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2017 kolorowo-torcikowo