marca 22, 2013

Wiosenne porządki czas zacząć !


W ostatnim czasie do testowania dostałam dwa preparaty do czyszczenia mebli  Brait.
Są to nowości tejże marki.
 
 

Nowe preparaty do mebli Brait to unowocześniona kontynuacja oferowanych dotychczas produktów. Wśród nowych spray'i znajdziemy linię pielęgnacyjną, dedykowana specjalnie dla powierzchni drewnianych
- Classic Almond o zapachu migdałowych
- Classic Beeswax - o zapachu miodowym


Formuła nowych preparatów Breit oparta została na sześciu substancjach aktywno-pielęgnacyjnych oraz składnikach antystatycznych, które tworzą delikatną kremową konsystencję, łatwa do równomiernego rozprowadzania na powierzchni.
Dodatkowo baza wyrobu opiera się na alkoholu etylowym, przez co wyróżnia spraye Brait na tle konkurencyjnych produktów tej kategorii. Inne tego typu środki bazują na szkodliwym dla zdrowia alkoholu metylowym lub metoksyizoporpanolu - surowcach mogących wywoływać bóle głowy i zawroty.
Dzięki zastosowanej recepturze, produkty Brait są nie tylko bezpieczne, skuteczne i wydajne, ale także pozostawiają efekt czystości i świeżości na długi czas.


Moja opinia:

Spray-e Brait to ułatwiające sprzątanie produkty, które powinny gościć w domu nie tylko "Perfekcyjnej Pani Domu", ale każdej z nas. To wygoda i szybkość użycia, połączona z efektywnym sprzątaniem. Psik, pisk - potem kilka ruchów miękką szmatką lub jednorazowym ręcznikiem papierowym i po kurzu ani śladu.
Preparat bardzo łatwo się rozprowadza, nie marze się pod ściereczką...
Pachnie bardzo ładnie - słodko. Nie dusi mnie swym zapachem.

Jest coś co zauważyłam, może to właśnie zasługa użycia alkoholu etylowego, a nie tych innych trujących substancji?
Zawsze po uzyciu innego sprayu, czy to wiodącej marki na "P...", czy tańszego zamiennika z dyskontu zauważałam jedno... Po sprzątaniu, gdy nabierałam ochoty na herbatkę, zapalałam gaz pod czajnikiem - w pomieszczeniu wytwarzał się dziwny, bardzo nieprzyjemny i duszący zapach. Prawdopodobnie spalaniu ulegały opary po użyciu spray'u do mebli.
Po stosowaniu spray'i Brait takiej sytuacji nie zauważyłam. Bardzo mnie to cieszy :D

Cena sugerowana preparatu Brait - 7,99
Objętość: 350 ml

Szukajcie informacji o innych produktach Brait tutaj

4 komentarze:

 1. bardzo dobre są te spraye :)

  OdpowiedzUsuń
 2. teraz przed świętami jak znalazł.

  OdpowiedzUsuń
 3. To, co mnie wnerwia w takich produktach to mazanie się po powierzchni blatu, albo rozpylanie na wszystkie strony świata śmierdzącej i gryzącej gardło mgiełki. Dlatego wolę sprzątać chusteczkami.

  Udanego weekend

  li_lia
  http://lilia.celes.ayz.pl/blog/

  OdpowiedzUsuń
 4. kiedyś miałam tą starszą wersję Braita i nie sprawdziła mi się, może ta lepsza jest... póki co u mnie sidolux króluje

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 kolorowo-torcikowo